OVB Allfinanz Polska

5001-10,000 Pracowników

OVB jest jedną z wiodących firm pośrednictwa finansowego, będąc jednocześnie na polskim rynku numerem 1 w zakresie ubezpieczeń na życie. W naszym kraju działamy nieprzerwanie od 30 lat, korzystając z modelu biznesowego i doświadczeń Holdingu OVB, który od ponad pół wieku z sukcesem rozwija usługi doradcze w 15 krajach Europy.

Obecnie z naszych usług korzysta ponad pół miliona klientów, a grono doradców OVB Allfinanz Polska liczy blisko 3 tysiące osób. Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej prestiżowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i bankami na rynku, gwarantując tylko produkty najwyższej jakości. 

 

Doradzamy kompleksowo i indywidualnie

 

Ze względu na złożoność rynku coraz więcej osób potrzebuje profesjonalnego wsparcia w doborze odpowiednich produktów zabezpieczających ich życie i majątek. Tym ważniejsze jest, aby mieć u swojego boku eksperta, który pomaga podejmować właściwe decyzje. Od tego właśnie jest OVB. Praca Pośredników Finansowych koncentruje się więc na indywidualnym doradztwie świadczonym zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. 

 

 

 

Największe Targi Studenckie Programów Menadżerskich w Polsce

© 2020 Graduate Programme Day

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa Warszawa | Przetwarzanie danych osobowych