Allegro

al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

1001-5000 Pracowników

-

Na Allegro sprzedaż prowadzi ponad 140 tysięcy firm - to nie tylko największe światowe marki, ale w większości małe i średnie polskie firmy handlowe. W serwisie założono dotychczas 21 milionów kont, a nasi klienci codziennie kupują na platformie ponad milion produktów!  Przeszło 90% z nich stanowią rzeczy nowe, sprzedawane po ustalonej cenie, z gwarancją, a ostatnio również z ubezpieczeniem. Allegro oferuje również nowoczesne usługi finansowe online, takie jak raty 0% oraz leasing. Dzięki temu przyczyniamy się do ciągłego polepszania standardów na rynku e-commerce: dbając o prawa konsumentów, a jednocześnie wspierając rozwój przedsiębiorczości. 

Nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu bez naszych pracowników! Aktualnie zatrudniamy ponad 2200 osób, z czego niemal połowa to najwyższej klasy specjaliści w obszarze technologii! 

Dlaczego #dobrzetubyć? Skala naszego działania to nie tylko imponujące statystyki sprzedaży. To również wyzwania technologiczne i biznesowe, które sprawiają, że Allegro jest unikalnym miejscem do zdobywania zawodowych doświadczeń i rozwijania umiejętności. Praca w Allegro to możliwości rozwoju dzięki ciekawym projektom na dużą skalę. To najnowsze technologie i poczucie wpływu na zmianę polskiego e-commerce oraz praca z ludźmi, którzy dzięki swojej wiedzy potrafią inspirować innych. 

W Allegro pracują specjaliści z takich obszarów jak: Ads, Administration, Customer Experience, Commerce, Corporate Development, Corporate Communication, Data and AI Solutions, Delivery Experience, Finance, Financial Services, HR, IT Business Services, Legal, Marketing, Supply Chain oraz Technology.  

Więcej informacji na temat pracy w Allegro znajdziesz na: allegro.pl/praca  

A o programie stażowym Summer e-Xperience poczytasz tutaj: https://allegro.pl/praca/staze 

 

 

 

Największe Targi Studenckie Programów Menadżerskich w Polsce

© 2020 Graduate Programme Day

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa Warszawa | Przetwarzanie danych osobowych