CEMS Club Warsaw

Aleja Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

51-200 Pracowników

-

Dzięki Graduate Programme Day macie niepowtarzalną okazję uczestniczenia w uroczystej kolacji - Rotation Dinner z przedstawicielami wybranych firm, podczas której możecie zadać wszelkie nurtujące Was pytania i poznać swoich przyszłych potencjalnych pracodawców. Kolacja odbędzie się 4 marca o 17:30 online. Po aplikacji na Rotation Dinner, uczestnicy GPD powinni spodziewać się wiadomości na swoich skrzynkach mailowych, gdzie zostaną przedstawione wyniki rekrutacji oraz dalsze kroki.

Jest to również świetna okazja do poszerzania swojej wiedzy i zdobywania doświadczenia, dzięki uczestnictwie w rozwijających warsztatach prowadzonych przez prelegentów wybranych korporacji.

CEMS CLub Warsaw to jedna z organizacji studenckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest jednym z organów międzynarodowego stowarzyszenia CEMS (The Global Alliance in Management Education). Głównym celem organizacji jest promocja i wspieranie realizacji międzynarodowego programu zarządzania CEMS Master's in International Management (CEMS MIM), który w 2006 roku zajął drugie miejsce w rankingu Financial Times na najlepszy program menedżerski (trzecie miejsce w 2007). Ponadto CEMS Club Warszawa wspiera integrację środowiska akademickiego i biznesowego oraz pomaga korporacjom w ich działalności promocyjnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

 

Największe Targi Studenckie Programów Menadżerskich w Polsce

© 2020 Graduate Programme Day

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa Warszawa | Przetwarzanie danych osobowych