OVB

ul. Mierosławskiego 11a, 01-527 Warszawa

5001-10,000 Pracowników

-

OVB Polska jest jedną z wiodących firm pośrednictwa finansowego, będąc jednocześnie na rynku numerem 1 w zakresie ubezpieczeń na życie. Działamy w Polsce nieprzerwanie od 29 lat, korzystając z modelu biznesowego i doświadczeń Holdingu OVB, który od ponad pół wieku z sukcesem rozwija usługi doradcze w 15 krajach Europy. 

Obecnie z naszych usług korzysta ponad pół miliona klientów, a grono doradców OVB liczy blisko 3 tysiące osób. Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej prestiżowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i bankami na rynku, gwarantując tylko produkty najwyższej jakości.  

 

Doradzamy kompleksowo i indywidualnie .

Ze względu na złożoność rynku coraz więcej osób potrzebuje profesjonalnego wsparcia w doborze odpowiednich produktów zabezpieczających ich życie i majątek. Tym ważniejsze jest, aby mieć u swojego boku eksperta, który pomaga podejmować właściwe decyzje. Od tego właśnie jest OVB. Praca Pośredników Finansowych koncentruje się więc na indywidualnym doradztwie świadczonym zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. 

Rozwój kariery w OVB .

Praca Pośrednika Finansowego to również praca pozwalająca rozwijać własne przedsiębiorstwo w ramach istniejących już struktur, dlatego zawsze można liczyć na wsparcie doświadczonego zespołu. Zaplecze backoffice oferowane przez Centralę spółki to także regularne szkolenia, które prowadzone są od momentu rozpoczęcia współpracy z OVB oraz w trakcie rozwoju zawodowego, ułatwiające osiąganie kolejnych szczebli kariery menedżerskiej. Jej rozwój przebiega według transparentnego planu kariery, który określa precyzyjnie zasady awansu.  

 

Największe Targi Studenckie Programów Menadżerskich w Polsce

© 2020 Graduate Programme Day

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa Warszawa | Przetwarzanie danych osobowych