Procter and Gamble

ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa

10,001+ Pracowników

-

Procter & Gamble jest jedną z największych firm FMCG oraz jednym z najważniejszych inwestorów zagranicznych w Polsce. Koncern zainwestował dotychczas prawie 4 miliardy PLN i utworzył ponad 3800 miejsc pracy, co w globalnej strukturze - pod względem liczby pracowników i zakładów produkcyjnych - plasuje jego obecność w Polsce w pierwszej dziesiątce na świecie i w pierwszej trójce w Europie.

W Warszawie ulokowane jest Biuro Główne P&G, fabryka pieluszek Pampers, Globalne Centrum Usług Biznesowych (GBS) oraz Europejskie Centrum Planowania i Logistyki (PSC). W województwie łódzkim zlokalizowane są kolejne 2 fabryki firmy Procter & Gamble: fabryka Gillette w Nowym Józefowie oraz fabryka kosmetyków do pielęgnacji skóry w Aleksandrowie Łódzkim. Produkty wytworzone w trzech polskich fabrykach P&G trafiają  do 90 krajów.

PROGRAM PRAKTYK MANAGERSKICH skierowany jest do Studentów II, III, IV i V roku. Podczas trzymiesięcznych praktyk, najczęściej w okresie letnim, będzie możliwość zmierzenia się z wyzwaniami, obowiązkami, których pracownicy P&G doświadczają w codziennej pracy. Będzie również możliwość pracy nad własnymi, znaczącymi projektami biznesowymi, przy wsparciu i coachingach managera.

STAŻ MANAGERSKI PODCZAS ROKU AKEDICKIEGO skierowany jest do Studentów III, IV i V roku studiów i absolwentów. 6-12 miesięczny staż daje możliwość dopasowania grafiku pracy do planu zajęć na uczelni, dzieki czemu możliwe jest jednoczesne studiowanie i zdobywanie cennego doświadczenia, a tym samym cieszenie się atrakcyjnym wynagrodzeniem. Po pomyślnym ukończeniu stażu będzie możliwość dołączenia do P&G na stanowisko managerskie. Rekrutujemy kandydatów przez cały rok, do wszystkich działów.

WORK & STUDY PROGRAM Europejskie Centrum Planistyczne w Warszawie rekrutuje studentów od II roku studiów na płatne praktyki specjalistyczne i managerskie w zakresie planowania łańcucha dostaw P&G (czas trwania praktyk od 6 do 24 miesięcy). Istnieje możliwość pracowania w trakcie studiów - minimalna dyspozycyjność to 25 godzin pracy tygodniowo (od poniedziałku do piątku). Podczas wakacji można zmienić swój harmonogram pracy na pełny etat. Po udanych praktykach oferujemy pracę na pełen etat. Program Work & Study in Sales to nasz nowo otwarty program praktyk, który stwarza studentom II roku studiów możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Program umożliwia łatwe łączenie planu zajęć na uczelni z grafikiem pracy (minimum 50%) przez 1 rok. Wybrani uczestnicy otrzymają ofertę pracy na stażu managerskim.

STANOWISKA PEŁNOETATOWE Nieustannie rekrutujemy absolwentów i doświadczonych specjalistów na stanowiska managerskie i specjalistyczne we wszystkich działach w Europie Centralnej.

  • Strona www : https://www.pgcareers.com/
  • Profil FB : https://www.facebook.com/PGCentralEurope
  • Profil LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/procter-and-gamble/mycompany/
  • Profil Instagram: https://www.instagram.com/proctergamble/

Największe Targi Studenckie Programów Menadżerskich w Polsce

© 2020 Graduate Programme Day

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa Warszawa | Przetwarzanie danych osobowych