Uniqlo

10,001+ Pracowników

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A.. W marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej.

Misją Banku jest działać jako zaufany partner dla swoich klientów, wspierać ich w rozwoju oraz w sposób odpowiedzialny oferować im usługi finansowe. Dla realizacji tego korzystamy z globalnej sieci Citi, budując naszą wartość w oparciu o najlepszych ekspertów i najwyższej klasy ekspertyzę. Wyróżnia nas wysoka jakość usług oraz nieustanne tworzenie takich rozwiązań bankowych, które precyzyjnie wpisują się w potrzeby naszych klientów i pozwalają im realizować ich plany.

Citi Handlowy tworzą ludzie – eksperci w swoich dziedzinach. Dołączając do nas pracujesz i uczysz się od najlepszych w atmosferze wzajemnego wsparcia i szacunku. Nasz bank to środowisko dla ambitnych, dające możliwość nieustannego rozwoju.

Największe Targi Studenckie Programów Menadżerskich w Polsce

© 2020 Graduate Programme Day

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa Warszawa | Przetwarzanie danych osobowych