O nas

Graduate Programme Day (GPD)

Graduate Programme Day to jeden z flagowych projektów organizacji CEMS Club Warsaw opierający się na organizacji targów programów menedżarskich oraz praktyk. Naszym celem jest połączenie studentów z potencjalnymi pracodawcami. Z jednej strony chcemy dać firmom możliwość zaprezentowania się przed studentami w ich naturalnym otoczeniu i codziennych okolicznościach, czyli na uczelni. Z drugiej strony dajemy studentom możliwość bezpośredniego kontaktu z dużymi korporacjami, które mogą stanowić dobre miejsce do rozwoju ich karier. W konsekwencji dajemy firmom szansę na znalezienie pracowników, a studentom okazję do znalezienia pracy.

Poza tym, chcemy zwiąkszać świadomość młodych ludzi na temat profilu działalności naszych Partnerów. Czynimy to poprzez organizację wydarzeń towarzyszących, takich jak warsztaty czy prelekcje na wybrane przez firmy tematy. Częścią GPD jest także Rotation Dinner, czyli kolacja z przedstawicielami firm, która stwarza okazję do rozmowy w mniej formlnym otoczeniu.

 

CEMS Club Warsaw

CEMS Club Warszawa jest organizacją studencką wspierającą realizację prestiżowego, międzynarodowego programu menadżerskiego CEMS Master’s in International Management (CEMS MIM) na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który funkcjonuje na 34 najlepszych uczelniach ekonomicznych na świecie.

CEMS Club Warszawa wspiera integrację środowiska akademickiego i biznesowego oraz pomaga wielu korporacjom w ich działalności promocyjnej w SGH. Cechuje nas wysoki profesjonalizm i dobre kontakty z partnerami korporacyjnymi. Warto zaznaczyć, że CEMS Club Warszawa jest jedną z najliczniejszych oraz najbardziej aktywnych organizacji działających w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zrzesza on ok. 150 studentów licencjatu oraz studiów magisterskich, oddanych działalności projektowej o zarówno lokalnej jak i międzynarodowej skali.

Największe Targi Studenckie Programów Menadżerskich w Polsce

© 2020 Graduate Programme Day

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa Warszawa | Przetwarzanie danych osobowych